Biuro
rachunkowe

Kim jesteśmy

Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, którzy zadbają o Państwa biznes!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo - podatkową, jak również kadrowo - płacową, postępując zgodnie z przepisami i etyką w oparciu o nieustannie pogłębianą wiedzę.

W ramach Biura Rachunkowego od 2002 roku nieprzerwanie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, kadr i płac
oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego.

Historia biura

Biuro Rachunkowe Elżbieta Macias powstało w 2002 roku w Lubinie.
Działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz świadectwa kwalifikacyjnego Ministerstwa Finansów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa, informatyki oraz BHP. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.

Misja i cel

Naszą misją jest usprawnianie działania osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, podmiotów prawnych oraz stowarzyszeń w kontaktach z instytucjami podatkowymi poprzez efektywne doradztwo, profesjonalną księgowość, gwarancję prawidłowości i terminowość świadczonych usług. Pragniemy sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, dostarczając usług najwyższej jakości.

Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, a naszym istotnym atutem jest rozległa wiedza
i doświadczenie oraz unikanie szablonowego podejścia do klientów. Jednocześnie gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie informacji dotyczących naszych klientów, zarówno
w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Biuro Rachunkowe Elżbieta Macias jest prężnie rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo – podatkową, jak również kadrowo – płacową, postępując zgodnie z przepisami i etyką w oparciu o nieustannie pogłębianą wiedzę.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców, wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zespół

Nasz zespół to profesjonalna i kompetentna kadra, posiadająca popartą doświadczeniem wiedzę.

Elżbieta Macias

Dyrektor finansowy

Alicja Łagocka

Główny księgowy

Daria Macias

Inspektor ochrony danych

Iwona Ćwiek

Starszy księgowy

Izabela Pieńko

Samodzielny księgowy

Marta Błaszczyk

Samodzielny księgowy

Anna Sopotnicka

Kierownik działu kadr i płac

Agata Bober

Kadrowa

Marta Stępak

Młodszy księgowy

Organizacja pracy

Obsługiwaną firmą opiekuje się wyznaczony pracownik (opiekun klienta), działający na zasadach głównego księgowego. Nad prawidłowością zapisów księgowych wykonywanych przez pracowników Biura czuwa skonstruowany przez nas dwupoziomowy system kontroli. Wszelkie dane naszych klientów objęte są ścisłą tajemnicą.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, czytając aktualną literaturę i prasę fachową. Wszystkie ukończone kursy mają swoje potwierdzenie
w certyfikatach.


Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów,
którzy zadbają o Państwa biznes!

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.
tel.: 606 399 194
mail: biuro@biuromacias.pl

Nasze zasady i wartości

Sukces naszego klienta jest naszym sukcesem oraz stanowi dla nas największą satysfakcję.